Suwalscy kryminalni ustalili i zatrzymali 32-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do busa firmy kurierskiej. Mężczyzna ukradł trzy paczki i jedną z nich doręczył adresatowi. Suwalczanin usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Wczoraj (19 listopada) suwalscy kryminalni zatrzymali 32-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do busa firmy kurierskiej. Do zdarzenia doszło 12 listopada na terenie Suwałk. Około godziny 14:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o kradzieży z włamaniem do busa jednej z firm kurierskich, z której skradziono trzy paczki. Pokrzywdzony oszacował straty na ogólną kwotę ponad 4 tysięcy złotych.

Sprawą zajęli się kryminalni. Dzięki ich rozpoznaniu i wnikliwej analizie zgromadzonego materiału dowodowego sprawca został szybko wytypowany. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Suwałk.

Ponadto kryminalni ustalili, że suwalczanin doręczył jedną z ukradzionych paczek i odebrał za nią od adresata ponad 600 złotych. Policjanci odzyskali te pieniądze oraz jedną ze skradzionych przesyłek.

Wczoraj zatrzymany usłyszał zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.