Suwalscy policjanci poszukują świadków zderzenia rowerzystów, które miało miejsce na chodniku przy ulicy Tysiąclecia Litwy w Suwałkach. Funkcjonariusze szukają również jednego z uczestników wypadku.

Do zdarzenia doszło 13 listopada około godziny 17:45 na chodniku przy ulicy Tysiąclecia Litwy. Kobieta, przejeżdżając rowerem przez przejście dla pieszych, na wysokości sklepu przy ulicy Witosa 4A, zjechała na chodnik po południowej stronie ulicy, gdzie została potrącona przez poruszającego się chodnikiem rowerzystę w wieku około 10-12 lat, który jechał w kierunku ulicy Reja.

W wyniku tego zdarzenia poszkodowana 50-latka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Policja szuka świadków zdarzenia oraz drugiego rowerzysty, który brał udział w zdarzeniu. Chłopak był szczupłej budowy ciała, wzrost około 130-140 cm, blond włosy, ubrany w zieloną kurtkę.

- Prosimy drugiego z uczestników zdarzenia - młodego rowerzystę wraz z opiekunem prawnym oraz wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach pokój nr 421 lub telefoniczny /87/ 564 15 14, bądź alarmowy 997 lub 112 - poinformowała podkom. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.