Rodzina organizuje poszukiwania zaginionego 20-letniego Kacpra Mościńskiego. W akcji może wziąć udział każdy zainteresowany.

Zaginiony najprawdopodobniej pod koniec listopada 2019 roku wyszedł z mieszkania przy ulicy Suzina i do chwili obecnej nie powrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mimo komunikatów w mediach i poszukiwań policji, 20-latka nie udało się odnaleźć. Zaniepokojona rodzina postanowiła zorganizować akcję poszukiwawczą. Może do niej dołączyć każdy zainteresowany. Zbiórka ochotników odbędzie się jutro (29 grudnia) o godzinie 10:00 przy byłej żwirowni przy ulicy Krasickiego.

- Błagam, jeśli ktoś znajdzie czas, proszę o pomoc ludzi dobrej woli w poszukiwaniu mojego zaginionego syna - zaapelowała matka 20-latka.

Zaginiony Kacper Mościński  ma około 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, niebieskie oczy, krótkie włosy (łysy), pociągłą twarz i odstające uszy.

Ubrany był w czarną kurtkę, czarne spodnie dresowe z białymi paskami oraz sportowa buty.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Suwałkach lub telefoniczny - dzwoniąc pod numer /87/ 564 15 44, telefonem zaufania /87/ 564 12 60 bądź z najbliższą jednostką policji - komórkowy 112.