Do kolejnych dwóch kolizji doszło dziś na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego, Armii Krajowej i Pileckiego. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Dziś (18 czerwca) około godziny 10:15 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o kolizji na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego, Armii Krajowej i Pileckiego. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, iż 42-leni kierowca volvo mieszkaniec gminy Jeleniewo, jadąc ulicą Armii Krajowej na wprost do ulicy Pileckiego, nie ustąpił pierwszeństwa 44-letniemu kierowcy forda jadącego ulicą Pułaskiego, doprowadzając do zderzenia. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali kierowcom dowody rejestracyjne.

Następnie około godziny 11:40 doszło do kolejnej kolizji. 60-letni kierowca toyoty obywatel Litwy jadąc ulicą Pułaskiego, wykonując manewr skrętu w ulicę Armii Krajowej, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ulicą Pułaskiego 32-letniemu kierowcy BMW, doprowadzając do zderzenia. Na szczęście tu również nikomu nic się nie stało. Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny kierowcy toyoty.

Suwalscy policjanci apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do oznakowania poziomego i pionowego.

kolizja pulaskiego armii krajowej suwalki 6

kolizja Pułaskiego

kolizja Pułaskiego