Policjant suwalskiej komendy w czasie wolnym od służby rozpoznał mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Natychmiast powiadomił o sytuacji dyżurnego, który na miejsce wysłał policjantów. Poszukiwany za groźby karalne 37-latek został zatrzymany i najbliższe 6 miesięcy spędzi w areszcie.

W poniedziałkowe popołudnie, funkcjonariusz z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach w czasie wolnym od służby był na spacerze ze swoimi dziećmi. W pewnym momencie, na jednej z ulic w Suwałkach, zauważył poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości mężczyznę. Policjant od razu powiadomił o swoim ustaleniu dyżurnego policji. Na miejscu po chwili pojawili się mundurowi z suwalskiej patrolówki.

Policjanci podczas sprawdzania w policyjnej bazie danych ustalili, że wskazany 37-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Suwałkach za groźby karalne. Mężczyzna ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. 37-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnie zostanie przewieziony do zakładu karnego.