Zderzenie aut na rondzie. Jedna osoba w szpitalu

Nieustąpienie pierwszeństwa było powodem zderzenia się aut na rondzie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zderzenia aut osobowych doszło dziś (2 października) około godziny 14:00 na rondzie u zbiegu ulicy Bulwarowej i Reja. 

Jedna osoba trafiła do szpitala. Suwalska policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia.

zderzenie suwalki reja 2a

zderzenie suwalki reja 3a

zderzenie suwalki reja 4