Suwalscy policjanci zatrzymali podejrzanego o dźgnięcie nożem 50-latka w jednym z mieszkań na terenie Suwałk. Zatrzymany 43-letni mieszkaniec Suwałk usłyszał już zarzut i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

W sobotę (21 listopada) późnym popołudniem dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o rannym mężczyźnie w okolicy jednego z rond w Suwałkach. Przybyły na miejsce zdarzenia patrol zastał zgłaszających i wezwaną przez nich karetkę pogotowia, której załoga udzielała już pomocy pokrzywdzonemu.

Pracujący nad sprawą śledczy ustalili, że w miejscu zamieszkania pokrzywdzonego, podczas libacji alkoholowej, został on dźgnięty nożem przez innego mężczyznę. Jeszcze tego samego dnia, policjanci ustalili dane podejrzanego i zatrzymali 43-latka na terenie miasta.

Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Podejrzany usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.