Suwalscy policjanci zatrzymali 3 poszukiwane osoby. Jedna z nich to 30-latek zatrzymany podczas kontroli drogowej. Mężczyzna najbliższe 10 miesięcy spędzi w areszcie.

We wtorek (19 stycznia) suwalscy policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn. Pierwszy z nich to 38-latek, który został zatrzymany po godzinie 12:00 na osiedlu Północ przez dzielnicowych. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary 182 dni pozbawienia wolności za kradzieże.

Kolejny z poszukiwanych wpadł w ręce policjantów z patrolówki po godzinie 22:00 na ulicy Noniewicza. 52-latek spędzi 10 miesięcy w areszcie również za kradzieże.

Natomiast w nocy na ulicy Pułaskiego funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli toyotę. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych, siedzący za kierownicą 30-latek okazał się być osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Białymstoku. Najbliższe 10 miesięcy spędzi w areszcie. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznych, za co również odpowie przed sądem.