Suwalscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym 22-latka. Mężczyzna ukrył się przed policjantami w mieszkaniu babci. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia trafił do aresztu śledczego. Tam spędzi najbliższe 7 miesięcy.

Wczoraj (9 lutego) suwalscy kryminalni zatrzymali 22-latka poszukiwanego listem gończym przez Sąd Rejonowy w Suwałkach. Policjanci ustalili, że mężczyzna przebywa w jednym z mieszkań w centrum miasta. Kiedy funkcjonariusze zadzwonili do drzwi mieszkania zapadła w nim cisza. Po dłuższym pukaniu i nawoływaniu odezwała się starsza kobieta, która oznajmiła, że jest sama w mieszkaniu i nie otworzy drzwi.

Policjanci słysząc wcześniej w mieszkaniu kilka głosów, nie uwierzyli kobiecie. Pomimo licznych wezwań do otwarcia i ostrzeżeniu, że będą zmuszeni do wyważenia drzwi, nadal nikt nie otwierał.

Policjanci zdecydowali się na siłowe otwarcie mieszkania. Ich rozpoznanie potwierdziło się. W mieszkaniu zastali poszukiwanego 22-latka, 22-letnią kobietę oraz seniorkę.

Suwalczanin poszukiwany był do odbycia 7 miesięcy pozbawienia wolności za znęcanie się. 22-latek jeszcze tego samego dnia trafił do aresztu śledczego.