37-latka jechała 103 km/h. Policja zabrała prawo jazdy

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 37-latce, która w obszarze zabudowanym przekroczyła dopuszczalną prędkość. Kierująca bmw jechała o 53 kilometry na godzinę za szybko.

Wczoraj (20 kwietnia) suwalscy policjanci dokonywali kontroli prędkości w Suwałkach przy ulicy Staniszewskiego. Po godzinie 13:00 mundurowi zatrzymali 37-łatkę, która jechała w obszarze zabudowanym z prędkością 103 kilometrów na godzinę.

Kobiecie zatrzymane zostało prawo jazdy. Kierująca została również ukarana mandatem, a jej konto zasiliły punkty karne.

policja suwałki przekroczyła prędkość