Spowodował kolizję na ulicy Utrata. 48-latek miał 3,3 promila i nie miał prawa jazdy

Nietrzeźwego kierowcę volkswagena, który na ulicy Utrata spowodował kolizję, zatrzymali suwalscy policjanci. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie 3,3 promila.

W sobotę (15 maja) dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o kolizji na ulicy Utrata. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, iż kierowca volkswagena, podczas zmiany pasa ruchu, otarł się o innego volkswagena, uszkadzając go. Badanie alkomatem wykazało, że 48-letni kierujący miał 3,3 promila alkoholu w organizmie.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

Spowodował kolizję na ulicy Utrata