Suwalscy policjanci zatrzymali prawa jazdy kolejnym trzem kierowcom za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Dwóch z nich zostało zatrzymanych na ulicy Staniszewskiego.

Podczas weekendu policjanci z suwalskiej drogówki sprawdzali, czy kierowcy przestrzegają ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym. W piątek (4 czerwca) wieczorem, mundurowi zatrzymali do kontroli 21-latka, który jechał audi ulicą Staniszewskiego z prędkością 102 km/h. Tym samym mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość o 52 km/h.

Tego samego dnia, policjanci zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy za nadmierną prędkość. 28-letni kierowca seata jechał z prędkością 106 km/h również ulicą Staniszewskiego.

Uprawnienia do kierowania stracił również 20-latek, który w sobotni ranek jechał audi przez Żyliny z prędkością 105 km/h.

W trzech przypadkach kontrole zakończyły się zatrzymaniem praw jazdy, nałożeniem mandatów i punktów karnych. Miejsca kontroli zostały wskazane przez internautów za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.