Suwalscy policjanci otrzymali nowy radiowóz

Suwalscy policjanci otrzymali nowy radiowóz. Samochód patrolowy marki Volkswagen Transporter z przedziałem dla osób zatrzymanych trafił do Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego.

Nowy radiowóz to specjalnie przystosowany i przebudowany pojazd z uwzględnieniem potrzeb służby patrolowej. Volkswagen Transporter będzie wykorzystywany przez policjantów z suwalskiej patrolówki. Samochód ten napędza 150 konna jednostka wysokoprężna o pojemności 2.0 litrów. Pojazd wyposażony został w automatyczną skrzynię biegów.

Radiowóz zakupiono ze środków budżetowych przeznaczonych na modernizację policji. Kosztował 201 tysięcy złotych.

nowy radiowóz Suwałki