Wypadek na trasie Filipów – Przerośl. Dwie osoby trafiły do szpitala

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło na trasie Filipów – Przerośl.

Do zdarzenia doszło dziś (30 lipca) około godziny 16:45 w miejscowości Czostków na trasie Filipów – Przerośl. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni kierowca volkswagena jadąc w kierunku Przerośli, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z mercedesem.

W wyniku zderzenia do szpitala został zabrany kierowca volkswagena i pasażerka mercedesa.

Badanie kierowców alkomatem wskazało, iż byli trzeźwi.

Droga jest zablokowała. Objazd odbywa się drogami lokalnymi.

Wypadek na trasie Filipów - Przerośl