24 bramki – o jedną mniej, niż w kolejce inauguracyjnej zdobyli zawodnicy podczas II kolejki RESO Suwałki Football League. Po dwóch tygodniach przerwy skuteczność piłkarzy nieco spadła za to zdecydowanie wzrosła liczba kar.Sędziowie pokazali 8 żółtych oraz dwie czerwone kartki.

Drugą kolejkę RESO Suwałki Football League rozpoczęło spotkanie 14 DYWIZJON – AZS PWSZ SUWAŁKI. Obie drużyny w pierwszych spotkaniach sięgnęły po komplet punktów, chociaż dokonały tego w zdecydowanie różnym stylu.

Bardzo pewne i wysokie zwycięstwo 14 DYWIZJONU, który nawet przez chwilę nie pozwolił Akademikom pomarzyć o korzystnym rezultacie. Bardzo gładkie 6:0 i ponownie świetna postawa Pawła Duchnowskiego. Gdyby nie bramkarz AZS PWSZ Suwałki kibice na pewno obejrzeliby dwucyfrówkę. Pomimo puszczenia sześciu bramek Paweł Duchnowski pokazał się z dobrej strony i potwierdził, że jego dobry występ w pierwszej kolejce nie był przypadkowy. W drużynie Wojskowych kolejne wie bramki dorzucił Tomasz Jarząbski, który z czterema golami został samodzielnym liderem klasyfikacji najskuteczniejszych.

Wyniki II kolejki (01.12.2017):

14 DYWIZJON – AZS PWSZ SUWAŁKI 6:0 (2:0)

FABRYKA MEBLI FORTE – COMMERCE 1:3 (0:0)

AUTO WIGRY – ALBATROS RACZKI 1:0 (0:0)

RODZICE i TRENERZY AP WIGRY SUWAŁKI – SZKARNULIS TEAM 1:1 (1:1)

AUTO LAND & ALP – AGRODEALER 6:0 (3:0)

VIZO OCIEPLANIE PIANĄ UKS RUTKA – TARTAK – PEC SUWAŁKI 5:0 (2:0)

reso suwałki football

reso suwałki football

reso suwałki football