Ogromny sukces suwalczanina podczas Mistrzostw Polski Fitness Plażowe 2019. Daniel Myszkowski drugi rok z rzędu został mistrzem Polski.

Mistrzostwa Polski Fitness Plażowe odbyły się w ten weekend w Kielcach. Daniel Myszkowski stanął przed trudnym zadaniem obrony zdobytego w ubiegłym roku tytułu mistrza Polski w kategorii 170cm. Mimo dużej konkurencji z całego kraju suwalczanin po raz drugi stanął na najwyższym stopniu podium.

- W tym roku była dużo większa presja, ze względu na obronę tytułu. Każdy chciał mi to zabrać, każdy chciał mnie pokonać. Nikt nie wiedział w jakiej będę formie, gdyż przez cały rok nigdzie nie startowałem, tylko szlifowałem formę specjalnie na ten jeden start na Mistrzostwach Polski. Wygrałem decyzją wszystkich sędziów, zostawiając swoich rywali daleko w tyle - powiedział Daniel Myszkowski.

Obecnie w planach suwalczanina jest start w zawodach za granicą i zdobycie karty PRO Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitnessu uprawniającej do startu zawodach jako profesjonalista.