Choć lato dobiegło już końca, mieszkańców północno-wschodniej Polski nie opuści tak szybko wakacyjna atmosfera. A to za sprawą gorącego wydarzenia - 7 Moto Show Suwałki Reaktywacja, który odbędzie się już za 10 dni - 21 i 22 września na nowym lotnisku w Suwałkach.

Organizatorzy wydarzenia zapewnią moc atrakcji zarówno rodzinom z dziećmi, jak i poszukiwaczom mocniejszych emocji, czy fanom motoryzacji na najwyższym poziomie. W godzinach od 10.00 do 18.00 każdy będzie mógł spróbować swoich sił podczas skoków na bungee lub lotów helikopterem, a także po zajęciu miejsca pasażera, poczuć się jak profesjonalny drifter. Fani prędkości będą świadkami ogólnopolskich finałów na ¼ mili, zaś miłośnicy tuningu z bliska przyjrzą się niezwykłym projektom motoryzacyjnym.

7 Moto Show Suwałki Reaktywacja - to aż 6 Stref motoryzacyjnych, strefa Food Trucków, czy Strefa Zabaw dla dzieci, gdzie gospodarzami będą superbohaterowie. Każda ze stref zapewni mnóstwo atrakcji, konkursów i emocji - od zawodów koparko ładowarek, poprzez pokazy Car Audio, na jedzeniu burgera na czas kończąc. A to wszystko w towarzystwie wyjątkowych aut tubingowych, aut zabytkowych, motocykli czy ciężarówek, a także pysznego jedzenia i doskonałej muzyki. Moto Show Suwałki, to również możliwość spotkania z wieloma wystawcami, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem , a także umożliwią zakup gadżetów motoryzacyjnych i wielu ciekawych artykułów.

Tylko do 18 września dostępne są bilety w przedsprzedaży. Ich zakupu można dokonać przez Internet: http://bit.ly/2P7KEIR. Ceny biletów w przedsprzedaży wynoszą 25zł za dzień i 40zł za dwa dni. Dla Rodzin z dziećmi jest specjalna ofertę - bilet rodzinny, dostępny jedynie przez Internet do dnia 18 września.

Do wyczerpania zapasów bilety można zakupić także w punktach stacjonarnych w Suwałkach: Pub Black Komin, Alkohole Świata Imperium i Centrum Informacji Turystycznej, w Ełku: Alkohole Świata Imperium, czy w Białymstoku: Samsonite w Galerii handlowej Alfa.

Szczegółowe informacje można przeczytać na stronie www.motoshowsuwalki.pl, gdzie znajdują się szczegóły dotyczące atrakcji, biletów, a także formularz zgłoszeniowy dla uczestników.