Siatkarze Ślepska Malow Suwałki wrócili do rywalizacji po dwutygodniowej przerwie i zwyciężyli w meczu 17. kolejki PlusLigi z Asseco Resovią Rzeszów 3:1. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala zwyciężyli tym samym z drużyną z Rzeszowa już po raz czwarty w krótkiej historii występów w PlusLidze. MVP, czyli najbardziej wartościowym zawodnikiem meczu, wybrano Bartłomieja Bołądzia, atakującego biało-niebieskich.

W pierwszym secie gospodarze rozbili przyjezdnych do 12, w drugim nadal kontrolowali grę i zwyciężyli do 21, choć coraz częściej do głosu dochodzili goście. Dowodem na to była trzecia partia, którą zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów przedłużyli swoje szanse na końcowy triumf. O wyniku spotkania zadecydował jednak czwarty set, który po emocjonującej końcówce padł łupem siatkarzy Ślepska Malow Suwałki.

Kolejny mecz siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozegrają 18 grudnia, kiedy zmierzą się z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Początek spotkania w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" o godzinie 20:30.