Zachęcali do adopcji psów w centrum miasta (zdjęcia)

Już po raz trzeci Fundacja Zwierzęta Niczyje zorganizowała happening pod tytułem „Nie kupuj – adoptuj”. Wczoraj na Placu Marii Konopnickiej zaprezentowano psy, które szukają domu oraz przeprowadzono loterię fantową.

Akcja pod nazwą „Nie kupuj – adoptuj” ma zachęcić suwalczan do przygarnięcia zwierząt ze schroniska. Jak mówią organizatorzy była to doskonała okazja rozmowy z mieszkańcami kim jest taki czworonożny przyjaciel, ponieważ w wydarzeniu wzięły udział osoby, które zaadaptowały zwierzę,.

Podczas happeningu zaprezentowano pieski ze schroniska w Sonieczkowie. Natomiast dzięki przeprowadzonej loterii fantowej udało się zebrać 640 złotych, które przeznaczone będą na leczenie zwierząt.

adoptuj nie kupuj suwałki zwierzeta niczyje funfacja

adoptuj nie kupuj suwałki zwierzeta niczyje funfacja

adoptuj nie kupuj suwałki zwierzeta niczyje funfacja

adoptuj nie kupuj suwałki zwierzeta niczyje funfacja

adoptuj nie kupuj suwałki zwierzeta niczyje funfacja

adoptuj nie kupuj suwałki zwierzeta niczyje funfacja

adoptuj nie kupuj suwałki zwierzeta niczyje funfacja

adoptuj nie kupuj suwałki zwierzeta niczyje funfacja

adoptuj nie kupuj suwałki zwierzeta niczyje funfacja

adoptuj nie kupuj suwałki zwierzeta niczyje funfacja

adoptuj nie kupuj suwałki zwierzeta niczyje funfacja

adoptuj nie kupuj suwałki zwierzeta niczyje funfacja

adoptuj nie kupuj suwałki zwierzeta niczyje funfacja