Suwalczanka ze złotym medalem XII Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych

Patrycja Lewkowicz z Suwałk zdobyła złoty medal podczas XII Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych.

W Turynie trwają XII Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Polskę w narciarstwie biegowym reprezentowała Patrycja Lewkowicz. Jej determinacja, ciężka praca oraz zaangażowanie przyniosły wspaniałe rezultaty. Zawodnicza z Suwałk  zdobyła złoty medal.

Patrycja Lewkowicz jest uczennicą Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Suwałkach. Suwalczanka narciarstwo biegowe trenuje w Uczniowskim Klubie Sportowym Huragan pod okiem trenera Adama Ołowniuka.

foto: Adam Ołowniuk