Wigilia Miejska 2025. Suwalczanie spotkają się przy wspólnym stole

foto: UM Suwałki

21 grudnia na Placu Marii Konopnickiej mieszkańcy Suwałk spotkają się podczas tradycyjnej Wigilii Miejskiej, by wspólnie poczuć magię nadchodzących świąt.

W tym roku Wigilia Miejska odbędzie się 21 grudnia (niedziela) na Placu Marii Konopnickiej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Organizatorzy Wigilii Miejskiej zaplanowali występy artystyczne, wspólne śpiewanie kolęd, wizyta Świętego Mikołaja oraz świąteczny poczęstunek. W programie nie zabraknie także przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju, dzielenia się opłatkiem oraz życzeń świątecznych od przedstawicieli samorządu województwa i władz miejskich.

Wigilii Miejskiej towarzyszyć będzie kiermasz rękodzieła, sztuki ludowej i wyrobów tradycyjnych.