Suwalscy nauczyciele z awansem zawodowym

Czworo suwalskich nauczycieli odebrało akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Wczoraj (17 grudnia) w Urzędzie Miejskim w Suwałkach odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego 4 nauczycielom. Roman Rynkowski, zastępca prezydenta Suwałk, wręczył nauczycielom akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego, podziękował za dotychczasową pracę na rzecz uczniów, zaangażowanie i wytrwałość oraz życzył dalszych sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy, osiągnieć dydaktycznych i wychowawczych, a także zrealizowania edukacyjnych celów.

Przy nadawaniu stopnia nauczyciela mianowanego nauczyciele złożyli uroczyste ślubowanie.