Każdego roku Polska Organizacja Turystyczna prowadzi konurs na najatrakcyjniejszy, nowatorski i najbardziej przyjazny turystom produkt turystyczny. Wigierski Park Narodowy jest jedyną atrakcją z województwa podlaskiego, która zawalczy o Certyfikat Internautów.

Wigierski Park Narodowy jest jedyną atrakcją z województwa podlaskiego, która zawalczy o Certyfikat Internautów w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej na etapie ogólnopolskim.Już 23 listopada, na gali podczas Targów TT Warsaw poznamy Najlepsze Produkty Turystyczne 2017. Zgodnie z decyzją Kapituły Konkursu, kandydatem do Certyfikatu Internautów z województwa podlaskiego jest "Wigierski Park Narodowy przyjazny turystom aktywnym".Oprócz udziału w głosowaniu internetowym, Wigierski Park Narodowy zakwalifikował się do rywalizacji o Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego Polskiej Organizacji Turystycznej, która już od 15 lat wyłania najbardziej atrakcyjne miejsca i wydarzenia w Polsce. Nagrodą główną w konkursie dla produktu turystycznego, który został wyróżniony „Złotym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej”, będzie kampania promocyjna o wartości nie mniejszej niż 100 000 złotych.


Głosować można na stronie: https://www.polska.travel/pl/certyfikat-internautow2017  wybierając z listy swojego kandydata i klikając przycisk "Zagłosuj na produkt". Głosowanie trwa do 20 listopada.

fot.: wigry.org.pl