3 grudnia odbędzie się XXVIII finał Miss Polski, podczas którego zostanie wyłoniona tegoroczna laureatka tego najbardziej prestiżowego tytułu. W konkursie bierze udział pochodząca z Suwałk Ewelina Jedynasta.

Gala finałowa Miss Polski 2017 odbędzie się 3 grudnia w Krynicy Zdrój, a transmisja będzie w Telewizji Polsat. Początek o godzinie 20:00. O tytuł najpiękniejszej Polki walczy między innymi 20-letnia suwalczanka Ewelina Jedynasta.

- Studiuję oceanografię na Uniwersytecie Gdańskim. Od dziecka podwodny świat i wszystko co jest z nim związane bardzo mnie interesował. I tak jest również obecnie. Dlatego zdecydowałam się na taki kierunek studiów. Natomiast moją przygodę z konkursem piękności rozpoczęłam w tym roku i dzięki temu, że zostałam Miss Ziemi Pomorskiej trafiłam do konkursu Miss Polski – mówi Ewelina

- Jestem kreatywna i nie boję się ryzykować. Uwielbiam projektować i szyć odzież. Jestem wielką fanką skoków narciarskich i z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie sezonu zimowego – dodaje Ewelina

-Jak wszyscy wiecie zostałam Miss Polski ziemi Pomorskiej 2017. Bliskie mojemu sercu jest polskie morze, Gdynia, to właśnie tam przebywam prawie przez cały rok. Lecz w samym środku mojego serca leży miasto Suwałki, położone w województwie podlaskim. To właśnie tam urodziłam się i spędziłam prawie całe swoje dotychczasowe życie. Suwalszczyzna jest przepiękną krainą, którą każdy powinien zobaczyć – pisze na swoim profilu Ewelina Jedynasta.

 

ewelina jedynasta suwałki miss

ewelina jedynastafot.: Ewelina Jedynasta - Miss Polski 2017 - kandydatka