Koncert dwojga utalentowanych suwalczan Moniki Bogdanowicz i Kacpra Skrodzkiego odbędzie się jutro w Suwalskim Ośrodku Kultury. Wstęp jest bezpłatny.

Jutro (1 lutego) o godzinie 17:00 w Suwalskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert dwojga suwalczan Moniki Bogdanowicz i Kacpra Skrodzkiego. W ich wykonaniu i autorskiej interpretacji usłyszymy największe przeboje muzyki pop, utwory takich wokalistów jak Adele, Ed Sheeran, Michael Jackson, Edyta Górniak czy Michał Szpak. Wstęp jest bezpłatny.

Czternastoletnia Monika Bogdanowicz na scenie zadebiutowała w wieku 7 lat. Z sukcesami bierze udział w wielu konkursach i festiwalach piosenek w Polsce, m.in.: wyróżnienie i Brązowa Muszelka Wigier, wyróżnienie w eliminacjach strefowych Wygraj Sukces, pierwsze miejsce w przeglądzie piosenki anglojęzycznej.

Kacper Skrodzki, obecnie szesnastolatek, to absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia (wiolonczela). Jest utalentowanym gitarzystą, gra na tym instrumencie od szóstego roku życia, jego ulubiony styl gry to fingerstyle.