Już za tydzień w naszym mieście odbędą się Juwenalia. Impreza odbędzie się w Parku Konstytucji 3 Maja. Na scenie wystąpi After Party, Jamal oraz C-BOOL.

W tym roku, ze względu na budowę hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Zarzecze, impreza została przeniesiona do Parku Konstytucji 3 Maja. Święto studentów rozpocznie się 1 czerwca (piątek) o godzinie 16:00. Uczelnia zapowiedziała szereg atrakcji m. in. pokazy taneczne i akrobatyczne, konkursy z nagrodami, a następnie występ muzycznych gwiazd.

- Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Na scenie wystąpi zespół Afert Party, czyli disco polo w najlepszej odsłonie, niezwykle ceniony Jamal ze wspaniałą mieszanką reagge i rocka oraz jeden z najlepszych dj-ów nie tylko w Polsce, ale i na świecie C-BOOL, znany z takich przebojów jak: Never Go Away, Magic Symphony, czy Wonderland – poinformował Dawid Harasim, rzecznik prasowy PWSZ.

2 czerwca (sobota) PWSZ w Suwałkach tradycyjnie włącza się w RESO 10,5 Miejskie Święto Biegania, a 3 czerwca na wszystkich czeka „największy w historii miasta” festyn rodzinny „PWSZ Dzieciom”, organizowany wspólnie z Suwalskim Ośrodkiem Kultury. Będą muzyczne i taneczne występy, spektakl teatralny, pokaz iluzji, liczne konkursy z nagrodami oraz cztery wyjątkowe strefy (nauki, sportu, zabawy oraz parkour). Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.