Cztery filary programu wyborczego przedstawiło dziś „Suwalskie Porozumienie Prawicy”. Komitet nie zdradził jednak, który z członków powalczy o fotel prezydenta Suwałk.

Dziś (23 sierpnia) Komitet Wyborczy Wyborców „Suwalskie Porozumienie Prawicy” przedstawił swoje wyborcze postulaty. Komitet chce zmiany jakości i wizerunku zarządu miasta, powołania Osiedlowych Rad Samorządowych, aktywizacji i wykorzystania potencjału emerytów i osób niepełnosprawnych oraz poszerzenia i intensyfikacja współpracy z krajami bałtyckimi i Obwodem Kaliningradzkim.

Program wyborczy przedstawił były radny Prawa i Sprawiedliwości Grzegorz Gorlo, społecznik Jerzy Ząbkiewicz, dyrektor MOPS-u Leszek Lewoc oraz przedsiębiorca Andrzej Marcówka.

Przedstawiciele KWW „Suwalskie Porozumienie Prawicy” zachęcają do startu w wyborach wszystkich, którzy chcą coś w naszym mieście zmienić.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w tym projekcie i chcą w naszym mieście coś zmieniać. Nie zapraszamy tych, którzy chcą pracy i stanowisk dyrektorskich. Nie zapraszamy też tych, co chcą zarabiać po 300 tysięcy złotych, gdyż nie mamy dla nich miejsca - powiedział Grzegorz Gorlo.

Członkowie „Suwalskiego Porozumienia Prawicy” na chwilę obecną nie zdradzają, kto z ich komitetu powalczy o fotel prezydenta Suwałk.