Prestiżowa inwestycja Chopina Park to kolejne dzieło firmy Racis Develepment. Klimatyczne, nowoczesne i funkcjonalne apartamenty powstają w zielonej części Suwałk przy ulicy Chopina.

W samym sercu osiedla mieszkańcy będą mogli cieszyć się prywatnym parkiem o blisko hektarowej powierzchni. Spacer po urokliwych alejkach, wygodne ławki, mała architektura, szumiące drzewa, relaksacyjna fontanna, która w upalne i letnie dni zapewni przyjemne ochłodzenie to rozwiązania jakimi mogą poszczycić się najlepsi deweloperzy w kraju. To miejsce w którym najmłodsi mieszkańcy osiedla będą budować swoje wspomnienia, bawiąc się w rodzinnej strefie rozrywki i integrując się z innymi dziećmi na pełnym barw placu zabaw.

- Już na etapie projektowania wzięliśmy pod uwagę, wskazówki naszych Klientów i dlatego śmiało, można powiedzieć, że projekt Chopina Park jest współtworzony przez przyszłych mieszkańców osiedla. Wielu naszych Klientów wskazywało, że poszukują w Suwałkach miejsca, które mogłoby zapewnić prawidłowy balans pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, stąd nasza decyzja o przygotowaniu inwestycji, która miałaby szanse spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców - mówi Szymon Racis, właściciel Racis Development.

Mieszkańcom Suwałk ten pomysł zdecydowanie przypadł do gustu, skoro apartamenty na terenie inwestycji tak szybko znajdują swoich nabywców, co potwierdza osobiście właściciel.

- To prawda mamy bardzo duże zainteresowanie ofertą  Chopina Park i dlatego podjęliśmy decyzje o zwiększeniu zatrudnienia i przyspieszeniu realizacji kolejnych etapów. W całej inwestycji  zostało zaledwie 80 apartamentów w sprzedaży. To dwa ostatnie etapy inwestycji, które trafią do szczęśliwych nabywców. Nie możemy doczekać się, kiedy wszyscy mieszkańcy odbiorą klucze i zamieszkają w swoich wymarzonych apartamentach - dodaje wyraźnie zadowolony Szymon Racis.

Rośnie Perła Południa

Deweloper znany jest również z pasji do tworzenia nowych projektów i kształtowania architektury naszego miasta, dlatego rozpoczął nową inwestycję Perła Południa dla tych, którzy chcą zamieszkać w południowej części Suwałk. W pierwszym etapie deweloper przygotował 39 mieszkań i apartamentów zlokalizowanych przy ulicy Poznańskiej. Docelowo na inwestycję złoży się 5 nowocześnie zaprojektowanych budynków połączonych z zaaranżowaną na potrzeby osiedla małą architekturą.

W trosce o potrzeby przyszłych właścicieli deweloper zadbał o zróżnicowany rozkład i metraż apartamentów i mieszkań (od 35 do blisko 77 m kw.). Dużym atutem mieszkań są tarasy, z których największe mają ponad 70 m kw. Rodzinny obiad czy wspólna celebracja ważnych wydarzeń w tym szczególnym miejscu nabierze z pewnością uroku i prestiżu. Przyszli mieszkańcy Perły Południa sami zdecydują, jak wykorzystać tak szeroki zakres możliwości swoich apartamentów.

Deweloper Szymon Racis zarządzający firmą Racis Development to człowiek o wielkiej pasji i zamiłowaniu do budownictwa. Wywodzi się z Suwałk i stara się, aby jego inwestycje były perełką w architekturze miasta, dlatego Racis Development jest laureatem licznych nagród i wyróżnień za zrealizowane już przedsięwzięcia deweloperskie. Firma została wyróżniona między innymi takimi nagrodami jak: „Orzeł Polskiego Budownictwa”, „Kryształowe Schody” czy „Super Inicjatywa”, a sam Szymon Racis został Osobowością Roku 2017. Jesteśmy dumni, że dzięki takim inwestycjom nasze miasto staje się miejscem pięknym i przyjaznym do życia.

 artykuł promocyny

chopina park 01

chopina park 01

chopina park 01

chopina park 01

chopina park 01

chopina park 01

chopina park 01

chopina park 01

chopina park 01

chopina park 01

chopina park 01

chopina park 01

chopina park 01
Perła Południa:

perła południa

perła południa

perła południa