Bożena Kamińska interweniuje w sprawie podwójnych uroczystości państwowych w Suwałkach (video)

O interwencję premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie podwójnego obchodzenia uroczystości państwowych w naszym mieście poprosiła Bożena Kamińska. Posłanka odczytała swoje oświadczenie podczas posiedzenia Sejmu.

– W tym oświadczeniu zwracam się do pana premiera, żeby doprowadzić do takiej sytuacji, aby było możliwe w Suwałkach, godne, uroczyste i wspólne obchodzenie uroczystości państwowych, narodowych i samorządowych z udziałem służb mundurowych, które mają służyć społeczeństwu, a nie tylko władzy rządzącej – powiedziała Bożena Kamińska na koniec odczytanego oświadczenia.

Bożena Kamińska oświadczenie