Dziś poznaliśmy czwartego kandydata na urząd prezydenta Suwałk. Swój start w wyborach ogłosił Sławomir Sieczkowski z komitetu wyborczego „Mieszkańcy Suwałk".

Sławomir Sieczkowski ma 41 lat, żonę i troje dzieci. Z wykształcenia jest ekonomistą. Ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Po studiach pracował w Warszawie w firmach związanych z marketingiem medycznym. Przez kilka lat był pracownikiem suwalskiego sądu, gdzie zajmował się finansami. Sławomir Sieczkowski pracował również w Urzędzie Miejskim w Suwałkach jako audytor wewnętrzny oraz naczelnik wydziału finansów. Od 2015 roku jest skarbnikiem w Urzędzie Miejskim w Augustowie.

- Chcemy, aby Suwałki były domem wszystkich mieszkańców. Rozumiemy przez to miasto dobrze zorganizowane - z dobrym pakietem usług i bezpiecznymi finansami. Myślimy też tutaj o wychowaniu, sporcie i kulturze, a także dobrej pracy i rozwoju gospodarczym - powiedział Sławomir Sieczkowski.

- Chcemy przeprowadzić rewitalizację społeczną. Chcemy, aby samorząd w swojej działalności zwrócił się na aktywizację i wsprarcie mieszkańców - dodał Sławomir Sieczkowski.

P1430790