Z bardzo pozytywnym odzewem suwalczan spotkała się zorganizowana już po raz drugi akcja „Paczka dla Bezdomnego”. Do ośrodka i straży miejskiej ludzie dobrego serca dostarczyli wiele produktów. Teraz zostaną one popakowane w prezenty, które 20 grudnia otrzymają bezdomni.

Spółdzielnia Socjalna "Perspektywa" zakończyła zbiórkę w ramach akcji "Paczka dla Bezdomnego". Akcja spotkała się z pozytywnym odzewem. Suwalczanie przekazywali słodycze, środki higieniczne, kosmetyki, odzież, skarpetki, rękawiczki, czapki, bieliznę i żywność.

W zbiórkę produktów zaangażowała się również Straż Miejska, Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Aleksandry Piłsudskiej, Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa "Bajka", Zespół Pieśni i Tańca "Suwalszczyzna", pracownicy suwalskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.

- Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję. Otrzymaliśmy tyle produktów, że każdy z bezdomnych z noclegowni otrzyma paczkę. Mamy nadzieję, że prezenty sprawią im ogromną radość - powiedziała Marzenna Burba, prezes Spółdzielni Socjalnej "Perspektywa", która prowadzi ośrodek, w skład którego wchodzi suwalska noclegownia.

Paczki trafią do bezdomnych 20 grudnia podczas wigilii w suwalskiej noclegowni.

paczka dla bezdomnego suwalki 1

paczka dla bezdomnego suwalki 1