Młodzieżowa Rada Miasta Suwałki zaprezentowała wyniki głosowania na najlepszy gadżet promujący Suwałki. Najwięcej głosów zdobyła kula śnieżna z misiem.

Przez miesiąc trwało głosowanie na najlepszy gadżet promujący miasto. Głos można było oddać na jeden z trzech gażetów - kulę śnieżną z misiem "Pogodne Suwałki", budzik z twarzą suwalskiego misia oraz słuchawki nauszne z uszami i z logo "Pogodne Suwałki".

Dziś (30 kwietnia) Młodzieżowa Rada Miasta Suwałki zaprezentowała wyniki. Najwięcej głosów uzyskał projekt Klaudii Kułakowskiej - kula śnieżna z misiem. Autorka projektu otrzyma 500 złotych nagrody, a jej gadżet trafi do produkcji.

- W maju odbędzie się minigala, na której będą obecne władze miasta, autorzy projektów oraz osoby zaangażowane w konkurs. Już niedługo dowiemy się również, który gadżet zostanie wyprodukowany. Oczywiście pierwszeństwo należy do pracy, która zajęła pierwsze miejsce. Obecnie trwają poszukiwania wykonawcy - poinformowali przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Suwałki.