Trwa Suwałki Blues Festival 2019. Podczas dwunastej edycji na scenach pojawi się wielu znakomitych muzyków.

 

12 lipca 2019 r. (piątek)

ŚNIADANIA BLUESOWE / wstęp wolny

11:00 – 13:00 WOJTEKLICH TRIO (PL), Piwiarnia, ul. Chłodna 2

11:00 – 13:00 BLACKBERRY BROTHERS (PL), Browar Północny, ul. T. Noniewicza 42

11:00 – 13:00 MAGDA PISKORCZYK (PL), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75

11:00 – 13:00 SECOND LINE (PL), Black Pub Komin, ul. E. Plater 1

11:00 – 13:00 ADAM ZALEWSKI TRIO (PL), OPEN Suwalszczyzna, ul. T. Noniewicza 71 a

KONCERTY I IMPREZY TOWARZYSZĄCE / wstęp wolny

13:30 – 14:30 JUTAS & BUKARTAS BLUES DUO (LT), scena przy ul. Chłodnej 2

15:30 – 16:30 SUWAŁKI BLUES DRIFT 2019 – zlot samochodów Mazda MX5, plac przy ul. T. Kościuszki 74

16:00 – 17:00 SOUTHERNMAN ROBBIE (RO), scena przy ul. Chłodnej 2

15:00 – 16:00 ART BLUES BAND (PL), scena na placu M. Konopnickiej

16:30 – 17:30 DEIDREY FRANCOIS BAND (CAN/LT), scena na placu M. Konopnickiej

18:00 – 20:00 OPENBLUES – otwarta scena bluesowa, scena na placu M. Konopnickiej

KONCERTY GŁÓWNE / wstęp wolny

17:00 – 17:50 MACIEJ LIPINA (PL), scena w parku Konstytucji 3 Maja

18:00 – 18:50 GRAINNE DUFFY (IE), scena przy Ratuszu

19:00 – 19:10 oficjalne otwarcie SBF 2019, scena w parku Konstytucji 3 Maja

19:10 – 20:10 THE CASH BOX KINGS (USA), scena w parku Konstytucji 3 Maja

20:20 – 21:50 KENNY WAYNE SHEPHERD BAND (USA), scena przy Ratuszu

KONCERTY KLUBOWE / koncert biletowany 

22:30 WOJTEKLICH TRIO (PL), FRIENDS OF BLUES (PL), Piwiarnia, ul. Chłodna 2

22:30 BLACKBERRY BROTHERS (PL), Browar Północny, ul. T. Noniewicza 42

22:30 MAGDA PISKORCZYK (PL), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75,

22:30 SECOND LINE (PL), Black Pub Komin, ul. E. Plater 1

22:30 ADAM ZALEWSKI TRIO (PL), OPEN Suwalszczyzna, ul. T. Noniewicza 71 a

22:30 SHADE OF WHITE (BY), Namiot Bluesowy, ul. T. Noniewicza 57 a

13 lipca 2019 r. (sobota)

ŚNIADANIA BLUESOWE / wstęp wolny

11:00 – 13:00 BACK TO THE ROOTS (FR), Piwiarnia, ul. Chłodna 2

11:00 – 13:00 SOUNDTRUCK (GR), Browar Północny, ul. T. Noniewicza 42

11:00 – 13:00 VINNIE’S VICE (NL), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75

11:00 – 13:00 ROCK KONIA (PL), Black Pub Komin, ul. E. Plater 1

11:00 – 13:00 HOWLIN’ MAT (UK), OPEN Suwalszczyzna, ul. T. Noniewicza 71 a

KONCERTY I IMPREZY TOWARZYSZĄCE / wstęp wolny

13:30 – 14:30 Z DZIELNI CHŁOPCY (PL), scena przy ul. Chłodna 2

15:30 – 16:30 koncert zespołu ROCK kONia na mobilnej platformie, parada i pokaz motocykli, start ul. A. Mickiewicza 1. organizatorzy parady: Suwalski Ośrodek Kultury i Klub Motocyklowy Black Seven Suwałki

16:00 – 17:00 KSW 4 BLUES (PL), scena przy ul. Chłodnej 2

15:00 – 16:00 SHADE OF WHITE (BY), scena na placu M. Konopnickiej

16:30 – 17:30 KHALIF WAILIN WALTER (USA), scena na placu M. Konopnickiej

18:00 – 18:50 WBAND (CZ/SK), scena na placu M. Konopnickiej

19:00 – 20:00 OPENBLUES – otwarta scena bluesowa, scena na placu M. Konopnickiej

KONCERTY GŁÓWNE / wstęp wolny

17:00 – 17:50 JJ BAND feat. Joanna Kaniewska (PL), scena w parku Konstytucji 3 Maja

18:00 – 18:50 DELTA BLUES RIDERS (PT), scena przy Ratuszu

19:00 – 20:10 SARI SCHORR (USA), scena w parku Konstytucji 3 Maja

20:20 – 21:50 LUCKY PETERSON (USA), scena przy Ratuszu

KONCERTY KLUBOWE / koncerty biletowane 

22:30 BACK TO THE ROOTS (FR), FRIENDS OF BLUES (PL), Piwiarnia, ul. Chłodna 2

22:30 SOUNDTRUCK (GR), Browar Północny, ul. T. Noniewicza 42

22:30 VINNIE’S VICE (NL), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75

22:30 ROCK KONIA (PL), Black Pub Komin, ul. E. Plater 1

22:30 HOWLIN’ MAT (UK), OPEN Suwalszczyzna, ul. T. Noniewicza 71 a

22:30 GĘSIA SKÓRKA BLUES BAND (PL), Namiot Bluesowy, ul. T. Noniewicza 57 a

14 lipca 2019 r. (niedziela)

ŚNIADANIA BLUESOWE / wstęp wolny

11:00 – 13:00 TEKSASY & WOJTEK CUGOWSKI (PL), Browar Północny, ul. T. Noniewicza 42

11:00 – 13:00 COTTON WING (PL), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75

11:00 – 13:00 SOLD MY SOUL (PL), Piwiarnia, ul. Chłodna 2

KONCERTY GŁÓWNE / wstęp wolny

14:00 – 16:30 POLISH BLUES CHALLENGE 2020, scena przy Ratuszu

17:00 – 18:00 CHERRY LEE MEWIS & KRISSY MATTHEWS BAND (UK/PL), scena przy Ratuszu

18:30 – 19:30 RONNIE BAKER BROOKS (USA), scena przy Ratuszu

20:00 – 21:50 THE ALLMAN BETTS BAND (USA), scena przy Ratuszu

JAM SESSION NA ZAKOŃCZENIE z zespołami / koncerty biletowane

22:30 TEKSASY & WOJTEK CUGOWSKI (PL), Browar Północny, ul. T. Noniewicza 42,

22:30 SOLD MY SOUL (PL), Piwiarnia, ul. Chłodna 2, 

22:30 COTTON WING (PL), Rozmarino, ul. T. Kościuszki 75, 

22:30 AGE BLUES BAND (LT), Namiot Bluesowy, ul. T. Noniewicza 57 a.