Wilki, Afromental i Horpyna wystąpili wczoraj na scenie ustawionej na Placu im. Marii Konopnickiej. Koncerty odbyły się w ramach Jarmarku Kamedulskiego.
{youtube}LSYFxTcQep0{/youtube}
Wilki, Afromental i Horpyna wystąpili wczoraj na scenie ustawionej na Placu im. Marii Konopnickiej. Koncerty odbyły się w ramach Jarmarku Kamedulskiego.
{youtube}LSYFxTcQep0{/youtube}
Sign in to your account

