7 Moto Show Suwałki Reaktywacja to impreza z ugruntowaną marką na arenie ogólnopolskiej. Impreza zrzeszająca fanów motoryzacji ponad pokoleniami. Świetny festiwal dla całych rodzin.

21 i 22 wrześna na nowo wybudowanym suwalskim pasie startowym odbędzie się 7. edycja Moto Show Suwałki. 100 hektarów ogrodzonego terenu, pas startowy o długości 1350 metrów oraz szerokości 30 metrów, jak również płyta postojowa dają masę możliwości, które zostaną zaprezentowane w ciągu dwóch dni motoryzacyjnego festiwalu.

Ogólnopolskie wyścigi na ¼ mili, czy pokazy driftu, to tylko część atrakcji dostępnych na imprezie. Na miłośników adrenaliny będą czekać skoki na bungee i loty helikopterem. Pasjonaci motoryzacji będą mogli podziwiać projekty, nie tylko z Polski, ale z Litwy, Łotwy i Estonii. Oprócz klubów motoryzacyjnych, swoje strefy będą miały motocykle, auta zabytkowe, tuningowe, a nawet ciężarowe. Nie zabraknie także strefy Moto Kobiet. Na najmłodszych uczestników będzie czekać strefa zabaw, której gospodarzami zostaną Superbohaterowie. Całość wydarzenia umilać będzie strefa food trucków.

7 Moto Show Suwałki to również spotkanie z wiodącymi firmami z całej Polski. Podczas dwóch dni imprezy, będą oni prezentować swoje produkty, dzielić się rozległą wiedzą, a także dadzą popis swoich możliwości podczas pokazów autodetailingu czy oklejania aut.

Do 18 września można nabyć bilet jednodniowy w cenie 25 złotych lub dwudniowy za jedyne 40 złotych. Bilety normalne będą również dostępne w dniu imprezy w cenie 30 złotych za jedne dzień lub 60 złotych za dwa dni. Nie warto więc długo się zastanawiać, czy wziąć udział w 7 Moto Show Suwałki zarówno ze względu na liczne atrakcje, jak i ceny biletów w przedsprzedaży.

W tym roku po raz pierwszy wprowadzono Bilet Rodzinny. Jest to nowość, z której warto skorzystać, jednak jest to oferta ograniczona w czasie. Bilet taki można nabyć do 18 września. Jego cena wynosi od 15 złotych za osobę. W dniu wydarzenia nie będzie można kupić biletu rodzinnego. Dzieci do 11-go roku życia z legitymacją i opiekunem posiadającym bilet wstępu wchodzą za darmo.

Bilety można nabyć na stronie: https://motoshowsuwalki.pl/bilety/