Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego w Suwałkach to charytatywna impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń sportowych w naszym regionie. W nadchodzącej edycji poza rywalizacją sportową w Suwałki Arena zaśpiewa swoje największe przeboje popularna artystka CLEO. Gościem specjalnym będzie Kacper Blonsky. 

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego w Suwałkach to charytatywna impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń sportowych w naszym regionie. W nadchodzącej edycji poza rywalizacją sportową w Suwałki Arena zaśpiewa swoje największe przeboje popularna artystka CLEO. Gościem specjalnym będzie Kacper Blonsky. Odbędzie się one 5 stycznia 2020 roku.

W tej edycjzagrają cztery zespoły: Przyjaciele Mikołajkowego Turnieju w składzie których zobaczymy m.in. Piotra Stokowca, Wojciecha Kowalewskiego, Marka Citko, Marka Jóźwiaka, Jacka Zielińskiego, Artura Skowronka oraz byłych piłkarzy Wigier takich jak Maciej Makuszewski czy Patryk Klimala.

W Reprezentacji Artystów Polskich zobaczymy: Tomasza Jachimka, Rafała Mroczka, Bożydara Iwanowa, Dariusza Dziekanowskiego czy Jarosława Jakimowicza.

Trzecią drużyna będzie niezawodna Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej Mundial 2002 dowodzona przez Jerzego Engela. W jej składzie zobaczymy m.in. Marcina Żewłakowa, Macieja Żurawskiego, Tomasza Kłosa, Radosława Majdana, Piotra Świerczewskiego, Marcina Mięciela. Podczas XX edycji zadebiutuje Mistrz Polski w Piłce Nożnej Kobiet – Górnik Łęczna z wieloma reprezentantkami kraju w składzie.

W nadchodzącej edycji swoje największe przeboje zaśpiewa CLEO. Gościem specjalnym będzie Kacper Blonsky.