Rusza kolejna edycja kursów przygotowujących do matury "Pogotowie Maturalne 2020". Akcja skierowana jest do tegorocznych maturzystów, niezależnie od rodzaju i profilu szkoły, do jakiej uczęszczają.

- To już kolejna edycja Pogotowia Maturalnego. W ubiegłym roku z kursów skorzystało ponad 150 osób. W tym roku przygotowaliśmy zajęcia z matematyki, języka angielskiego, języka polskiego, chemii, geografii oraz innych przedmiotów w zależności od zainteresowania tegorocznych maturzystów - poinformował Dawid Harasim, rzecznik prasowy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach.

Wszystkie prowadzone przedmioty dostępne są w opcji podstawowej i rozszerzonej. Na każdy przedmiot przewidzianych jest 30 godzin. Zajęcia poprowadzą nauczyciele z wieloletnim doświadczenie w przygotowywaniu młodzieży do egzaminów maturalnych.

Pierwsze zajęcia ruszają w drugi tydzień ferii. Harmonogramy zajęć ustalają nauczyciele. Po feriach zajęcia będą odbywać się wieczorami i w weekendy.

Zapisy i wnoszenie opłat - 120 zł za wszystkie 30 godzin - do dnia 23 stycznia 2020 roku. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.pwsz.suwalki.pl