Już w najbliższą środę (12 lutego) w hali suwalskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się charytatywny koncert na rzecz Sylwii Zakrzewskiej. Fundusze zebrane podczas zbiórki będą przeznaczone na zakup specjalistycznego łóżka szpitalnego.

W dniu 12 lutego 2020 r. w Suwałkach oraz Augustowie odbędzie się zbiórka charytatywna organizowana przez Fundację Podziel się Radością. Fundusze zebrane podczas zbiórki będą przeznaczone na zakup specjalistycznego łóżka szpitalnego dla podopiecznej fundacji Sylwii Zakrzewskiej.

Dziewczynka cierpi między innymi na skoliozę kręgosłupa i przepuklinę oponowo - rdzeniową i zmaga się z odleżyną spowodowaną chorobą. Niedawno przeszła operację zapalenia otrzewnej. W niedalekiej przyszłości czeka ją też operacja kręgosłupa i przeszczep skóry, po których będzie wymagała długiej rekonwalescencji.

Koncert odbędzie się również na Hali OSiR w godzinach 9:00-14:00. Wystąpią DJ Tomsky, Half-Broke Cigarette oraz The Boars Band. Koncert przeznaczony będzie głównie dla młodzieży szkolnej. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kiermasz słodkości, aukcja charytatywna, pokaz iluzji przygotowany przez Tomasza Sadowskiego oraz pokaz militarny w wykonaniu Podlaskiego Stowarzyszenia „Młoda Krew”.

Dzięki uprzejmości Sklepu Muzycznego MJM w Suwałkach zostanie udostępniony sprzęt niezbędny do odbycia się koncertów na Koncercie Charytatywnym.

Wstęp na wydarzenie będzie płatny 5 złotych.