Sportowe półkolonie, lasertag, rozbudowana strefa dziecięca to tylko niektóre z wielu atrakcji, jakie oferuje Movemet Arena Suwałk, czyli największy park rozrywki w regionie.

Ostatnie wolne miejsca czekają na chętnych do udziału w wakacyjnych półkoloniach. Turnusy ruszaką pod koniec lipca oraz w sierpniu. Na dzieci (od 7 lat) czeka strefa trampolin, parkour, elektroniczny paintball, mnóstwo zabawy i animacji. Każdego dnia będzie też „atrakcja specjalna”.

Movement Arena oferuje również nową atrakcję, jaką jest Lasert Tag. To wyjątkowe miejsce, jakiego w regionie jeszcze nie ma. Do dyspozycji graczy jest profesjonalny sprzęt, laserowy labirynt o powierzchni ponad 300 m2, wzbogacony o efekty dźwiękowe i wizualne. Można poczuć się jak w grze komputerowej. Laser tag to w pełni bezpieczny, bezbolesny laserowy paintball, czyli zabawa, której nie zapomni się do końca życia!

Znacznie rozbudowała się też strefa dziecięca. Oprócz m. in. dmuchanej zjeżdżalni pojawił się nowy, czterokondygnacyjny małpi gaj.

Przypomnijmy, że Movement Arena Suwałki to wielofunkcyjny obiekt sportowo-rekreacyjny podzielony na kilka stref: trampolin, parkour, strefę siły (siłownia, sala fitness), squash, czy wspominaną strefę dziecięcą oraz laserów. W ofercie jest też organizacja niezapomnianych urodzin (z wykorzystaniem specjalnych sal), zorganizowane zajęcia z akrobatyki i parkour. Swoje treningi prowadzą tam suwalskie kluby sportowe, a w roku szkolnym lekcje wf – placówki z całego regionu.

Już wkrótce na mieszkańców czekają kolejne niespodzianki… „movement metamorfoza”, (akcja, która w kilka tygodni pokaże jak dzięki ćwiczeniom, zmianom nawyków żywieniowych i zdrowotnych można zmienić swoje ciało i umysł) oraz Pierwsze Urodziny Movement Areny (weekend pełen atrakcji)