W samym środku lata deweloper Racis Development przygotował liczne i ciekawe promocje na zakup mieszkań i apartamentów.

Tylko teraz decydując się na zakup trzypokojowego 60-metrowego apartamentu na terenie inwestycji Piano Park, można zaoszczędzić nawet 19.000 złotych.

To jednak nie koniec letnich promocji i propozycji. Suwalski deweloper wprowadził do swojej oferty kilka mieszkań i apartamentów o powierzchni 25m2 oraz 39m2. Zakup nieruchomości inwestycyjnej to perspektywa na relatywnie bezpieczny i wysoki zysk, zwłaszcza w obecnym czasie wysokiej inflacji i niskooprocentowanych lokat. W przypadku mniejszych apartamentów w Racis Development próg wejścia w inwestycje wynosi niespełna 132.000 złotych.

Inwestowanie w nieruchomości to bardzo dobra alternatywa dla większości oferowanych instrumentów inwestycyjnych. W większości przypadków można liczyć na relatywnie wysoką stopę zwrotu z wynajmu, jak również na wzroście wartości zakupionej nieruchomości w czasie. Tym bardziej, jeśli w grę wchodzi tak ciekawe osiedle, jak Piano Park. Warto wspomnieć, że to inwestycja zupełnie wyjątkowa z dużym, prywatnym, parkiem z centralnie ulokowaną fontanną, napowietrzną strefą fitness, mniejszymi, kameralnymi fontannami na patiach budynków (projektowany park ma powierzchnie 15.000 m2). Taki zakup to trwała wartość i zabezpieczenie posiadanego kapitału na lata.

Warto już teraz zaplanować wizytę u dewelopera i skorzystać z okazji. Wszystkie promocje są dostępne wyłącznie w salonie sprzedaży dewelopera przy ulicy Ks. J.J. Zawadzkiego 2 lok 1.11 w Suwałkach (tel. 87 566 - 33 - 27).

racis suwalki 1

racis suwalki 1

racis suwalki 1

racis suwalki 4

racis suwalki 6

racis suwalki 5