Dziś (31 sierpnia) Ewa Sidorek kończy swoją pracę w Urzędzie Miejskim w Suwałkach. Z tej okazji wiceprezydent wystosowała list do współracowników i mieszkańców Suwałk.

Poniżej prezentujemy treść listu:

Szanowni Państwo, Drodzy Suwalczanie!


     31 sierpnia jest ostatnim dniem mojej pracy w Urzędzie Miejskim w Suwałkach. Realizacja wielu zadań oraz możliwość współpracy z Państwem przynosiła mi ogromną satysfakcję i pozostanie cennym doświadczeniem zawodowym. Cieszę się, że mogłam Państwa poznać, podjąć współpracę i, że dane mi było z Państwem zapisywać, myślę, że ciekawe karty historii naszego miasta, czy też szeroko rozumianego samorządu. Dziękuję za Waszą życzliwość i konstruktywne informacje zwrotne odnośnie mojej pracy. Odchodzę z funkcji Zastępcy Prezydenta Miasta, ale pozostaję w systemie edukacji, jest zatem wielce prawdopodobne, że się jeszcze spotkamy, tym bardziej, że zamierzam funkcjonować w przestrzeni miejskiej przede wszystkim w sferze kultury i edukacji.
      Na zakończenie naszej współpracy dziękuję Wam za wszystko: współpracownikom za kompetencje i umiejętność pracy w zespole z zachowaniem atmosfery życzliwości i partnerstwa, mieszkańcom za piękne gesty, które często dane było mi odbierać od Was w codziennym poruszaniu się po ulicach naszego miasta, czy też w czasie różnych spotkań na wydarzeniach kulturalnych, sportowych, społecznych…, wszystkim Państwu za to, że mogę zamknąć pewien etap pracy zawodowej, aby wkroczyć na nową drogę, na której mam nadzieję też Was nie zabraknie. Odchodząc ze stanowiska życzę Państwu przede wszystkim zdrowia i spokoju w tym tak dziwnym i trudnym czasie pandemii, radości z każdego dnia, zadowolenia i satysfakcji z tego, że mieszkamy w tak wyjątkowym miejscu.
     Życzę Państwu sukcesów zawodowych i osobistych, po prostu bądźcie szczęśliwi i spełnieni.

Z wyrazami szacunku
Ewa Beata Sidorek