Aż 21 par odebrało dziś (10 września) w Urzędzie Miejskim w Suwałkach honorowe odznaczenia za 50-lecie pożycia małżeńskiego. Medale wręczył prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz.

Swój jubileusz małżeński świętowali: Józef i Anna Bożena Radyno, Henryk i Irena Kisłowscy, Czesław i Teresa Murawscy, Władysław i Alicja Renowiccy, Jan i Janina Jaremko, Stanisław i Halina Cieśluk, Jan i Barbara Delniccy, Czesław i Teresa Lenczewscy, Witold i Teresa Kalejta, Władysław i Henryka Jachimowicz, Kazimierz i Krystyna Sokołowscy, Tadeusz i Teresa Pruszkowscy, Ryszard i Irena Wilczyńscy, Czesław i Alicja Kuprewicz, Waldemar i Irena Witman, Ryszard i Halina Szeraszewicz, Tadeusz i Anastazja Bucewicz, Antoni i Janina Maksimowicz, Edmund i Jadwiga Dziobkowscy, Aleksander i Władysława Danielewicz oraz Zdzisław i Bernarda Szostak.

- To piękny moment, kiedy mogę złożyć Państwu życzenia z tak pięknej okazji, jaką jest 50-lecie pożycia małżeńskiego – mówił w trakcie uroczystości Czesław Renkiewicz. - Życzę Państwu przede wszystkim zdrowia, a także zadowolenia w życiu osobistym. Chciałbym byście Państwo czuli się w naszym mieście jak najlepiej - dodał prezydent Suwałk.