Jeszcze około 3.800 złotych brakuje do zakończenia zbiórki na kolejny zabieg fibrotomii dla małej Zosi z Suwałk.

Mała suwalczanka ma mózgowe porażenie dziecięce, wzmożone napięcie, a trzy lata temu zdiagnozowano u niej także padaczkę. W ubiegłym roku, dzięki ludziom o dobrym sercu i zebraniu niezbędnych funduszy, Zosia przeszła zabieg fibrotomii. Jednak obecnie potrzebny jest kolejny taki zabieg.

- Rok temu Zosia przeszła zabieg fibrotomii, dzięki któremu jej mięśnie stały się luźniejsze i przestały sprawiać jej ból przy stawianiu kroków. Teraz na rehabilitacji córeczka jest bardziej aktywna i zmobilizowana do tego, by móc stanąć na nogach stabilnie. Jest weselszą i bardziej uśmiechniętą dziewczynką. A my, rodzice, cieszymy się razem z nią. Nasze serca są przepełnione jej uśmiechem, miłością i wdzięcznością - poinformowała mama Zosi.

- Jednak potrzebujemy kolejnego zabiegu, by pomóc jej z całej siły i miłości, którą ją darzymy. Chcielibyśmy, abyście pomogli nam pomóc Zosi. Aby nigdy nie poczuła się gorsza od innych dzieci i aby uśmiech już nigdy nie zniknął z jej twarzy - dodała mama Zosi.

Rodzice Zosi rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na kolejny zabieg fibrotomii. Na ten cel muszą zebrać ponad 9 tysięcy złotych. Obecnie na koncie zbiórki jest ponad 5.300 złotych.

Zainteresowani pomocą dla małej Zosi mogą dokonać wpłaty poprzez stronę na stronie siepomaga.pl (kliknij tutaj).