W zimowej odsłonie cyklu Filharmonia Suwałk zapraszamy na Wieczór Wiedeński w wykonaniu Suwalskiej Orkiestry Kameralnej pod batutą Krzysztofa Jakuba Kozakiewicza. Repertuar wieczoru będzie utrzymany w klasycznym stylu noworocznych koncertów wiedeńskich ze szczyptą karnawałowej zabawy. 

Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (21 lutego) o godzinie 18:00 w Suwalskim Ośrodku Kultury. W programie m.in.: genialna uwertura z opery buffa „Wesele Figara” Wolfganga Amadeusza Mozarta, pełne uroku i dowcipu arcydzieła Johanna Straussa II: walc Nad pięknym modrym Dunajem, Walc cesarski, Pizzicato Polkę, Polkę kolejową, Tritsch-Tratsch Polkę, Tik-Tak Polkę, Marsz perski, a także Marsz Radeckiego Straussa ojca, żywiołowy Taniec węgierski nr 5 Johannesa Brahmsa oraz porywający walc z Suity orkiestrowej Maskarada Arama Chaczaturiana i walc z Suity jazzowej nr 2 Dymitra Szostakowicza.

Bilety na koncert w cenie 30 złotych (z Suwalską Kartą Mieszkańca zniżka 50%) dostępne na stronie www.bilety.soksuwalki.eu oraz w kasie biletowej SOK.

Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy do wygrania zaproszenie na Wieczór Wiedeński. Spośród osób, które na nasz e-mail redakcja@kuriersuwalski.pl prześlą mail w temacie wpisując "Wieczór Wiedeński" wylosujemy jedną osobę, która otrzyma 2 bilety. Na maile czekamy dziś (19 lutego) do godziny 21:00.