Jaką nazwę powinien nosić park, który powstanie na Osiedlu Północ? Do wygrania 1000 złotych

Suwalski ratusz czeka na propozycje nazw parku, który ma powstać na Osiedlu Północ. Osoba, której nazwa zdobędzie najwięcej głosów, wygra tysiąc złotych.

Propozycje nazw można przesyłać do 3 maja. W tym celu należy wypełnić specjalny formularz (dostępny tutaj) i wysłać go na adres mailowy bpm@um.suwalki.pl. Jedna osoba może wysłać tylko jedną propozycję, natomiast jeżeli pojawią się takie same nazwy, pod uwagę będzie brana kolejność zgłoszenia.

Po zebraniu propozycji zbierze się 6-osobowa komisja powołana przez prezydenta Suwałk, która wybierze 10 propozycji spośród nadesłanych nazw. Następnie będą one przedmiotem sondy internetowej. Głosowanie rozpocznie się 10 maja i potrwa do 23 maja.

Wyniki oraz zwycięzcę konkursu ratusz ogłosi 24 maja. Osoba, która wygra głosowanie, w nagrodę otrzyma 1000 złotych.

Park Osiedle Północ Suwałki