Klub Młodych stowarzyszenia "Dla Polski" zachęca do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski, która obędzie się również w Suwałkach.

- Szczególnie dzisiaj bardzo potrzebna jest troska o nasze najbliższe środowisko. To my powinniśmy zadbać o czystość naszego regionu i być odpowiedzialni - powiedział Kamil Golubek, jeden z organizatorów akcji w Suwałkach.

- Zachęcamy wszystkich mieszkańców Suwałk i Suwalszczyzny do wzięcia udziału w naszej akcji. Wspólnie poświęćmy swój czas, aby nasz piękny region nie tracił swoich walorów - mówi Grzegorz Izbicki, współinicjator projektu.

- Zachęcamy w szczególności młodych mieszkańców naszego regionu. Razem musimy dbać o naszą przyszłość - wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić coś naprawdę dobrego - zaznacza Damian Izbicki, jeden z inicjatorów projektu.

- Warto zauważyć, że dbanie o nasze środowisko to również wyraz współczesnego patriotyzmu - troski o nasz kraj i Małą Ojczyznę - Suwałki. To dlatego akcja #SprzątamyDlaPolski w naszym Mieście idealnie wpisuje się dzisiaj w nowoczesny sposób wyrażania miłości do naszej Ojczyzny - podkreśla Piotr Wasilewski, współorganizator akcji w Suwałkach.

Akcja na terenie Suwałk, a w szczególności na ich obrzeżach, odbędzie się w najbliższą sobotę (24 kwietnia) od godziny 9:00. Jest to akcja ekologiczna mająca na celu wspólną troskę o naszą planetę oraz najbliższe środowisko w naszej lokalnej społeczności. Aby wziąć udział w akcji i uzyskać więcej szczegółowych informacji, należy do piątku (22 kwietnia) wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny tutaj).