Festiwal Smaków Food Trucków 26 i 27 czerwca już po raz czwarty przyjedzie do Suwałk. Możliwość spróbowania dań z wielu stron świata cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Suwałk i okolic. O tej smakowitej imprezie opowiada nam organizator.

Czym jest Festiwal Smaków Food Trucków?

- To wydarzenie, które od ponad 6 lat podbija serca Polaków. Food trucki to restauracje w wersji mini i mobilnej. Każdy ma w swoim menu kilka pozycji dań, w których się specjalizuje. Te, które biorą udział w wydarzeniu są starannie selekcjonowane i muszą spełniać standardy jakości. Festiwal Smaków Food Trucków charakteryzuje się piknikową i rodzinną atmosferą. Dla gości przygotowana jest strefa konsumpcyjna, a także dodatkowe atrakcje – strefa chilloutu, strefa dla najmłodszych, konkursy, gry terenowe, zawody jedzenia na czas oraz wspólne wybory najsmaczniejszego food trucka  – powiedział organizator wydarzenia.

Jakie Foodtrucki przyjadą do Suwałk?

- Tym razem do Suwałk przyjadą: The Dumplings - pierożki dim sum, Beef'N'Roll - burgery, Wyciskamy – orzeźwiająca lemoniada z cytrusów, Bao Buns Truck – kuchnia azjatycka, Kill Grill - burgery i kanapki, Świnki Trzy - kanapki z szarpaną wieprzowiną, Jack Burger - burgery, KulePule – kanapki z pulpecikami, Belgijki - frytki duże, grube i chrupiące, Churros Amigos - hiszpańskie paluchy oraz Los Santos Bar - kuchnia międzynarodowa - dodał organizator.


Miejsce: Centrum Handlowo Rozrywkowe Suwałki Plaza

Data: 26-27.06.2021
Godzina: sobota 12:00-21:00, niedziela 12:00-20:00