Zimowe półkolonie, nowe atrakcje, i ciekawe promocje – tak w nowy rok wchodzi największe w regionie centrum sportowo-rekreacyjne.

Obiekt, który powstał dwa lata temu stał się już jedną z wizytówek Suwałki i miejscem, gdzie miłośnicy sportu, rozrywki i świetnej zabawy odnajdują się znakomicie. O tym, co nowego czeka na klientów w nowym roku opowiadają właściciele Areny: Andrzej Klimasiński, Paweł Roziewski i Tomasz Dąbrowski.

  • - Zaczynamy od nowych, niezwykle ciekawych promocji: przede wszystkim HAPPY HOURS. Od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 – 16.00 wprowadzamy aż 50% zniżkę na wszystkie atrakcje – mówi Paweł Roziewski. Żeby jeszcze bardziej zaszczepić miłość nie tylko do zabawy, ale też sportu wprowadzamy również tzw. wake-up croos, czyli specjalne zajęcia na strefie siły o 8.00 rano, a całą strefę w formie open gym otwieramy już o 9.00 – razem z kortami do squasha. – dodaje. W niedzielne poranki (od 10:00 do 11.00) na strefę trampolin rodzice natomiast wchodzą za darmo i mogą szaleć ze swoimi dziećmi.
  • Movement Arena Suwałki, stale również inwestuje, nie tylko w sprzęt, ale i infrastrukturę. – Chcemy, by każdy kto nas odwiedza był zawsze mile zaskoczony – tłumaczy Andrzej Klimasiński. Stąd też nowe atrakcje na strefie dziecka, czyli największym małpim gaju w regionie, nowy tor ninja na strefach trampolin, czy nowe szatnie. Najważniejsze udogodnieni to jednak z pewnością BON TURYSTYCZNY, za pomocą którego można opłacić całodniowe bilety, a nawet zorganizowane na Arenie urodziny!
  • W obiekcie prowadzone są zajęcia zorganizowane (z akrobatyki, parkour, crosffitu, powerliftingu, ninja/OCR, fitness, czy zajęcia dla najmłodszych – Movemenciaki), treningi indywidualne, lekcje wychowania fizycznego dla szkół i przedszkoli. Obiekt żyje przez cały dzień – z pewnością będzie żył też w zimowe ferie. – Już prowadzimy przecież zapisy na półkolonie! Na dzieci od 7 roku życia czekają niezapomniane wspomnienia. Tegoroczna edycja to poznawanie czterech żywiołów, czyli wody, ognia, ziemi i powietrza. Będą oczywiście trampoliny, parkour, laserowy paintball i wiele innych atrakcji – zdradza Tomasz Dąbrowski.

Liczba miejsc jest ograniczona, a więcej o półkoloniach można znaleźć tu:

https://movementarena.pl/suwalki/polkolonie-zimowe-2022/

Przypominamy, że Movement Arena Suwałki to:

  • STREFA SKOKÓW: ponad 20 trampolin, poduszka powietrzna z kilkukstopniową wieżą do skoków, aitrack, basen z gąbkami, strefę parkour oraz powstały właśnie tor NINJA.
  • LASEROWY PAINTBALL: nowoczesny labirynt po powierzchni ok. 300 metrów, w którym jednocześnie może rywalizować nawet 12 osób. To gry (około 20 minutowe), w których można poczuć się jak w grze komputerowej. Ze specjalną bronią strzelającą bezpiecznymi wiązkami lasera można poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Świetna zabawa z dużą ilością dymu i adrenaliny!
  • KORTY DO SQUASHA: trzy, profesjonalne korty do gry w tę wyjątkową, rakietową grę zarówno dla amatorów (treningi) jak i zawodowców
  • STREFA MALUCHA: największy – czteropoziomowy małpi gaj w regionie, z drzewem wspinaczkowym, klockami XL, zjeżdżalniami i trampoliną z basenem z gąbkami.
  • STREFA SIŁY: specjalne maty, drążki, hantle, piłki, gumy rozciągające, sztangi, specjalistyczne urządzenia, sanki obciążeniowe, liny i wiele innych.

Szczegóły dotyczące zarówno realizacji bonu, jak i zajęć, urodzin czy klasycznych biletów wstępu można znaleźć tu: https://movementarena.pl/suwalki/

ma5

ma7

ma 2